Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych

Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na doradztwo
17 stycznia 2019

Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na doradztwo

Dyżur animatorów i doradców kluczowych Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach od 11-15.
Konsultacje z zakresu księgowości w organizacjach pozarządowych
1 grudnia 2017

Konsultacje z zakresu księgowości w organizacjach pozarządowych

Zapraszamy organizacje pozarządowe na bezpłatne konsultacje z zakresu księgowości w organizacjach pozarządowych.
Szkolenie „Walne Zebranie, Zarząd i Komisja Rewizyjna"
1 grudnia 2017

Szkolenie „Walne Zebranie, Zarząd i Komisja Rewizyjna"

Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych w Pszczynie działające w Partnerstwie ze Starostwem Powiatowym zaprasza na szkolenie dla organizacji pozarządowych pt. „Walne Zebranie, Zarząd i Komisja Rewizyjna: Posiedzenia, uchwały i „KRS-y” w organizacji pozarządowej”
Grafika przedstawia czerwone koło, a w jego środku znajduje się biała literka "i".
8 listopada 2017

Konkurs Społecznik Roku 2017 podregionu tyskiego

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o tytuł: "Społecznika Roku 2017 podregionu tyskiego województwa śląskiego" w następujących kategoriach: samorząd, organizacja pozarządowa, biznes.
Konkurs „Działaj Lokalnie” rozstrzygnięty
7 listopada 2017

Konkurs „Działaj Lokalnie” rozstrzygnięty

W ramach dodatkowego naboru w konkursie „Działaj Lokalnie” dofinansowanie otrzymały dwa z pięciu złożonych wniosków.
Oferta wsparcia organizacji pozarządowych, JST oraz biznesu
26 października 2017

Oferta wsparcia organizacji pozarządowych, JST oraz biznesu

Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych, działające w partnerstwie Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie przedstawia ofertę wsparcia dla organizacji pozarządowych, JST oraz przedstawicieli biznesu.
Grafika przedstawiająca koronawirusa. Pod linkiem znajdują się aktualne informacje dotyczące koronawirusa, jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia, działania podejmowane przez powiat pszczyński, zasady działania Starostwa Powiatowego i jednostek, Szpitala Powiatowego, szkół ponadpodstawowych, informacje dla osób z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca budynek Szpitala Powiatowego w Pszczynie wraz z parkingiem. Pod linkiem informacja o możliwościach wsparcia Szpitala Powiatowego w Pszczynie – wpłacanie darowizn na zakup środków ochrony osobistej, 1% podatku, wpłaty na konta stowarzyszenia Omnibus.
Grafika przedstawiająca budynek Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Pod linkiem szczegółowy opis procedur, wnioski do pobrania, informacje o opłatach i krok po kroku wyjaśnienie, jak załatwić swoją sprawę w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami, Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Pszczynie oraz Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie.
Grafika przedstawiająca trwająca budowę drogi – etap układania asfaltu, walec wyrównuje nawierzchnię. Pod linkiem mapa powiatu pszczyńskiego wraz z wykonanymi przez powiat pszczyński inwestycjami od 2010 roku. Najważniejsze inwestycje  drogowe, z zakresu bezpieczeństwa, edukacji, zdrowia, komunikacji czy ochrony środowiska.
Grafika przedstawiająca ikonę wiadomości mailowej – kopertę ze znakiem @ i napis Newsletter powiatowy. Pod linkiem informacje o powiatowym newsletterze, czyli przysyłanej na Twoją skrzynkę mailową raz w tygodniu wiadomości ze zbiorem najważniejszych informacji mijającego tygodnia. Aby aktywować usługę, trzeba wypełnić formularz.
Grafika przedstawiająca logo akcji Nie dokarmiaj smoga – Smog przedstawiony jako czarny smok. Napis Stan jakości powietrza w powiecie . Pod linkiem iInformacja o wynikach pomiarów jakości powietrza w powiecie pszczyńskim i województwie śląskim.
Grafika z napisem Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych  i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacje o wsparciu organizacji pozarządowych w powiecie pszczyńskim.
Grafika z napisem Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacja o działaniu punktów, w których udzielana jest darmowa pomoc prawna w powiecie pszczyńskim. Godziny otwarcia, adresy, wnioski.
Grafika z napisem ekolejka Elektroniczny System Rezerwacji. Pod linkiem elektroniczny system rezerwacji wizyty w Starostwie Powiatowym w Pszczynie w wydziale komunikacji, wydziale geodezji oraz punkcie paszportowym. Tutaj zarezerwujesz swoją wizytę w urzędzie na daną godzinę.
Grafika z napisem Powiat bez barier i ikonką przedstawiającą osobę na wózku inwalidzkim oraz osobę sprawną pchającą wózek. Pod linkiem informator dla osób z niepełnosprawnościami. Zawiera informacje o dostępności obiektów w powiecie pszczyńskim, tworzą go osoby z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca przekreślone ucho i napis Usługa tłumacza języka migowego w starostwie. Pod linkiem informacja o możliwości skorzystania z usługi tłumacza migowego.
Grafika z napisem To są marzenia, to są plany, na błękitnym tle oraz napis Klip o powiecie pszczyńskim. Pod linkiem piosenka promująca powiat pszczyński, nagrana w 2013 roku. Śpiewa Barbara Broda-Malon, występują mieszkańcy powiatu pszczyńskiego.
Grafika z napisem Powiatowy Punkt Informacji Turystycznej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem godziny otwarcia oraz dane teleadresowe do Powiatowego Punktu Informacji Turystycznej w Centrum Przesiadkowym w Pszczynie.
Grafika ze zdjęciem białego autobusu oraz napisem Rozkład jazdy autobusów. Pod linkiem strona poświęcona liniom komunikacji publicznej w powiecie pszczyńskim. Aktualne rozkłady jazdy wszystkich linii na terenie powiatu, informacje o zmianach w rozkładach.
Grafika z godłem Polski – biały orzeł z żółtą koroną na czerownym tle oraz napis obywatel.gov.pl. Pod linkiem strona obywatel.gov.pl Ministerstwa Cyfryzacji o informacjach i usługach przyjaznych obywatelom.