Powiat - Projekty unijne - Plener fotograficzny "Niebanalny, malowniczy i różnorodny powiat pszczyński w oczach fotografów"

14 kwietnia 2014

Rekrutacja do projektu "Niebanalny, malowniczy i różnorodny powiat pszczyński w oczach fotografów" zakończona!

Miło nam poinformować, iż zakończyła się rekrutacja do projektu „Niebanalny, malowniczy i różnorodny powiat pszczyński w oczach fotografów” realizowanego przez Powiat Pszczyński w partnerstwie z Fotoklubem Jablunkov współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013.

W wyznaczonym terminie tj. od 13 marca do 4 kwietnia br. do siedziby Starostwa Powiatowego w Pszczynie wpłynęło ponad 20 zgłoszeń, z czego wybranych zostało 20 uczestników (10 osób z Polski i 10 osób z Czech) spełniających wszystkie kryteria formalne i merytoryczne. Poniżej publikujemy listę zakwalifikowanych osób.

Lista osób zakwalifikowanych do projektu

Projekt „Niebanalny, malowniczy i różnorodny powiat pszczyński w oczach fotografów”, to przede wszystkim trzydniowy plener fotograficzny, podczas którego fotografowie z Polski i Czech na fotografiach uwieczniać będą niebanalne i różnorodne miejsca powiatu pszczyńskiego, a efektem końcowym projektu będzie wyjątkowa publikacja, prezentująca zbiór fotografii powstałych podczas pleneru, oraz wernisaż który planuje się zorganizować na przełomie lipca/sierpnia.

logo