Powiat - Projekty unijne - Przebudowa ulic Hallera i Złote Łany

Największa inwestycja w historii powiatu zakończona!
27 czerwca 2014

Największa inwestycja w historii powiatu zakończona!

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego Powiat Pszczyński zakończył największą w historii powiatu inwestycję dofinansowywaną ze środków Unii Europejskiej.
Prace na ul. Hallera i Złote Łany w Pszczynie
23 maja 2014

Prace na ul. Hallera i Złote Łany w Pszczynie

Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym wykonawcy udało się ułożyć warstwy asfaltowe na ostatnim odcinku ul. Hallera w Pszczynie (od DK1 do ul. Pukowca).
Roboty na ul. Hallera i Złote Łany
4 marca 2014

Roboty na ul. Hallera i Złote Łany

Korzystając z wyjątkowo sprzyjającej pogody firmy realizujące modernizację ul. Hallera i Złote Łany rozpoczęły roboty budowlane.
Kolejne utrudnienia na ul. Hallera
9 kwietnia 2013

Kolejne utrudnienia na ul. Hallera

W ramach przebudowy ulic Hallera i Złote Łany w dniu 9 kwietnia 2013 r. planowane jest rozpoczęcie robót związanych z budową kanalizacji deszczowej w ul. Hallera na odcinku od DK 1 w kierunku ul. Walki Młodych.
Utrudnienia w ruchu drogowym
29 marca 2013

Utrudnienia w ruchu drogowym

Powiat Pszczyński zawiadamia, iż w związku z rozpoczęciem robót związanych z modernizacją ulic Hallera i Złote Łany od dnia 2 kwietnia br nastąpią utrudnienia w ruchu na ul. Kasztanowej w Jankowicach.
Umowa na przebudowę ulic Hallera i Złote Łany podpisana!
8 lutego 2013

Umowa na przebudowę ulic Hallera i Złote Łany podpisana!

8 lutego br. Powiat Pszczyński podpisał z Konsorcjum Firm: DROGRÓD Szymon Tetla, z siedzibą w Ćwiklicach 43-229, przy ul. Męczenników Oświęcimskich 37a, oraz Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „ROL-BUD” Sp.J. Pastor Kazimierz, z siedzibą w Kobielicach 43-262, przy ul. Rolnej 4 umowę na przebudowę dróg powiatowych - ulic Hallera i Złote Łany w Pszczynie i Jankowicach.
Przebudowa Hallera i Złotych Łanów: 15 ofert na budowę
15 stycznia 2013

Przebudowa Hallera i Złotych Łanów: 15 ofert na budowę

Piętnaście firm, w tym trzy konsorcja, złożyły oferty w przetargu na przebudowę dróg powiatowych - ulic Hallera i Złote Łany w Pszczynie i Jankowicach. Przypominamy, że jest to największe zadanie inwestycyjne w powiecie od lat.
Grafika przedstawiająca koronawirusa. Pod linkiem znajdują się aktualne informacje dotyczące koronawirusa, jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia, działania podejmowane przez powiat pszczyński, zasady działania Starostwa Powiatowego i jednostek, Szpitala Powiatowego, szkół ponadpodstawowych, informacje dla osób z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca budynek Szpitala Powiatowego w Pszczynie wraz z parkingiem. Pod linkiem informacja o możliwościach wsparcia Szpitala Powiatowego w Pszczynie – wpłacanie darowizn na zakup środków ochrony osobistej, 1% podatku, wpłaty na konta stowarzyszenia Omnibus.
Grafika przedstawiająca budynek Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Pod linkiem szczegółowy opis procedur, wnioski do pobrania, informacje o opłatach i krok po kroku wyjaśnienie, jak załatwić swoją sprawę w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami, Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Pszczynie oraz Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie.
Grafika przedstawiająca trwająca budowę drogi – etap układania asfaltu, walec wyrównuje nawierzchnię. Pod linkiem mapa powiatu pszczyńskiego wraz z wykonanymi przez powiat pszczyński inwestycjami od 2010 roku. Najważniejsze inwestycje  drogowe, z zakresu bezpieczeństwa, edukacji, zdrowia, komunikacji czy ochrony środowiska.
Grafika przedstawiająca ikonę wiadomości mailowej – kopertę ze znakiem @ i napis Newsletter powiatowy. Pod linkiem informacje o powiatowym newsletterze, czyli przysyłanej na Twoją skrzynkę mailową raz w tygodniu wiadomości ze zbiorem najważniejszych informacji mijającego tygodnia. Aby aktywować usługę, trzeba wypełnić formularz.
Grafika przedstawiająca logo akcji Nie dokarmiaj smoga – Smog przedstawiony jako czarny smok. Napis Stan jakości powietrza w powiecie . Pod linkiem iInformacja o wynikach pomiarów jakości powietrza w powiecie pszczyńskim i województwie śląskim.
Grafika z napisem Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych  i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacje o wsparciu organizacji pozarządowych w powiecie pszczyńskim.
Grafika z napisem Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacja o działaniu punktów, w których udzielana jest darmowa pomoc prawna w powiecie pszczyńskim. Godziny otwarcia, adresy, wnioski.
Grafika z napisem ekolejka Elektroniczny System Rezerwacji. Pod linkiem elektroniczny system rezerwacji wizyty w Starostwie Powiatowym w Pszczynie w wydziale komunikacji, wydziale geodezji oraz punkcie paszportowym. Tutaj zarezerwujesz swoją wizytę w urzędzie na daną godzinę.
Grafika z napisem Powiat bez barier i ikonką przedstawiającą osobę na wózku inwalidzkim oraz osobę sprawną pchającą wózek. Pod linkiem informator dla osób z niepełnosprawnościami. Zawiera informacje o dostępności obiektów w powiecie pszczyńskim, tworzą go osoby z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca przekreślone ucho i napis Usługa tłumacza języka migowego w starostwie. Pod linkiem informacja o możliwości skorzystania z usługi tłumacza migowego.
Grafika z napisem To są marzenia, to są plany, na błękitnym tle oraz napis Klip o powiecie pszczyńskim. Pod linkiem piosenka promująca powiat pszczyński, nagrana w 2013 roku. Śpiewa Barbara Broda-Malon, występują mieszkańcy powiatu pszczyńskiego.
Grafika z napisem Powiatowy Punkt Informacji Turystycznej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem godziny otwarcia oraz dane teleadresowe do Powiatowego Punktu Informacji Turystycznej w Centrum Przesiadkowym w Pszczynie.
Grafika ze zdjęciem białego autobusu oraz napisem Rozkład jazdy autobusów. Pod linkiem strona poświęcona liniom komunikacji publicznej w powiecie pszczyńskim. Aktualne rozkłady jazdy wszystkich linii na terenie powiatu, informacje o zmianach w rozkładach.
Grafika z godłem Polski – biały orzeł z żółtą koroną na czerownym tle oraz napis obywatel.gov.pl. Pod linkiem strona obywatel.gov.pl Ministerstwa Cyfryzacji o informacjach i usługach przyjaznych obywatelom.