Powiat - Projekty unijne - Dziedzictwo przyrodniczo-kulturowe ziemi pszczyńskiej

Powiat pszczyński to przede wszystkim wspaniali ludzie
20 grudnia 2018

Powiat pszczyński to przede wszystkim wspaniali ludzie

19 grudnia w pszczyńskim skansenie odbyło się podsumowanie projektu, w ramach którego powiat wydał dwie publikacje o ziemi pszczyńskiej oraz zrealizował film promujący nasz region.
Zaproszenie na spotkanie w ramach projektu!
3 grudnia 2018

Zaproszenie na spotkanie w ramach projektu!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu pszczyńskiego na spotkanie podsumowujące projekt pn. „Dziedzictwo przyrodniczo - kulturowe ziemni pszczyńskiej - wydanie publikacji oraz filmu o powiecie pszczyńskim”, które odbędzie się 19 grudnia 2018 r. o godzinie 17:00 w Skansenie Zagrody Wsi Pszczyńskiej.
Informacja o projekcie
20 sierpnia 2018

Informacja o projekcie

Informacja o realizowanym projekcie pn. "Dziedzictwo przyrodniczo-kulturowe ziemi pszczyńskiej - wydanie publikacji oraz filmu o powiecie pszczyńskim”.
Kolejna dotacja dla powiatu
9 sierpnia 2018

Kolejna dotacja dla powiatu

Powiat pszczyński otrzymał dofinansowanie na wydanie filmu oraz dwóch publikacji o ziemi pszczyńskiej.

Zapowiedzi imprez