Powiat - Projekty unijne - Centrum przesiadkowe i drogi rowerowe

Mieszkańcy i turyści już korzystają z centrum przesiadkowego w Pszczynie
4 listopada 2019

Mieszkańcy i turyści już korzystają z centrum przesiadkowego w Pszczynie

Nowoczesne centrum przesiadkowe, które integruje wszystkie środki transportu, zostało uruchomione w poniedziałek, 4 listopada. Codziennie będzie stąd odjeżdżać 178 autobusów w kierunku wszystkich gmin powiatu pszczyńskiego.
W listopadzie zostanie uruchomione centrum przesiadkowe
16 października 2019

W listopadzie zostanie uruchomione centrum przesiadkowe

Trwa procedura odbiorowa centrum przesiadkowego wraz z niezbędną infrastruktura towarzyszącą w Pszczynie. Do końca października wykonawca powinien przekazać obiekty wraz z pozwoleniem na użytkowanie.
Centrum przesiadkowe nabiera ostatecznych kształtów
11 lipca 2019

Centrum przesiadkowe nabiera ostatecznych kształtów

Prace przy budowie centrum przesiadkowego w Pszczynie z infrastrukturą towarzyszącą wchodzą w końcową fazę. Za kilka miesięcy obiekt powinien być gotowy.
Zobaczcie, jak zmieniają się okolice dworca kolejowego!
1 kwietnia 2019

Zobaczcie, jak zmieniają się okolice dworca kolejowego!

Postępują prace przy budowie centrum przesiadkowego przy dworcu kolejowym w Pszczynie.
Teren pod budowę centrum przesiadkowego przekazany wykonawcy
4 czerwca 2018

Teren pod budowę centrum przesiadkowego przekazany wykonawcy

W poniedziałek, 4 czerwca starosta pszczyński, Paweł Sadza podpisał z wykonawcą umowę na budowę centrum przesiadkowego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.
Budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego - przetarg
8 marca 2018

Budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego - przetarg

5 marca 2018r. powiat pszczyński ogłosił przetarg, którego przedmiotem jest budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego w Pszczynie wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.
Zapytanie ofertowe
15 stycznia 2018

Zapytanie ofertowe

Powiat pszczyński zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie usługi "Usuwanie drzew i krzewów w rejonie ul. Sokoła i Kościuszki w Pszczynie - Budowa Centrum Przesiadkowego wraz z niezbędną infrastrukturą drogową dla Powiatu Pszczyńskiego - etap I."
Inspektorzy nadzoru wybrani. Teraz pora na wykonawcę
5 stycznia 2018

Inspektorzy nadzoru wybrani. Teraz pora na wykonawcę

Starosta pszczyński podpisał umowę na świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad budową centrum przesiadkowego w Pszczynie przy ul. Sokoła. - Jeszcze w tym miesiącu chcemy ogłosić przetarg na wyłonienie wykonawcy. W drugim kwartale tego roku rozpoczniemy realizację tej największej inwestycji w historii powiatu pszczyńskiego - mówi Paweł Sadza.
Budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego w Pszczynie wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą
4 grudnia 2017

Budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego w Pszczynie wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą

Informacja o realizowanym projekcie pn. ”Budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego w Pszczynie wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.”
Grafika przedstawiająca koronawirusa. Pod linkiem znajdują się aktualne informacje dotyczące koronawirusa, jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia, działania podejmowane przez powiat pszczyński, zasady działania Starostwa Powiatowego i jednostek, Szpitala Powiatowego, szkół ponadpodstawowych, informacje dla osób z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca budynek Szpitala Powiatowego w Pszczynie wraz z parkingiem. Pod linkiem informacja o możliwościach wsparcia Szpitala Powiatowego w Pszczynie – wpłacanie darowizn na zakup środków ochrony osobistej, 1% podatku, wpłaty na konta stowarzyszenia Omnibus.
Grafika przedstawiająca budynek Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Pod linkiem szczegółowy opis procedur, wnioski do pobrania, informacje o opłatach i krok po kroku wyjaśnienie, jak załatwić swoją sprawę w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami, Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Pszczynie oraz Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie.
Grafika przedstawiająca trwająca budowę drogi – etap układania asfaltu, walec wyrównuje nawierzchnię. Pod linkiem mapa powiatu pszczyńskiego wraz z wykonanymi przez powiat pszczyński inwestycjami od 2010 roku. Najważniejsze inwestycje  drogowe, z zakresu bezpieczeństwa, edukacji, zdrowia, komunikacji czy ochrony środowiska.
Grafika przedstawiająca ikonę wiadomości mailowej – kopertę ze znakiem @ i napis Newsletter powiatowy. Pod linkiem informacje o powiatowym newsletterze, czyli przysyłanej na Twoją skrzynkę mailową raz w tygodniu wiadomości ze zbiorem najważniejszych informacji mijającego tygodnia. Aby aktywować usługę, trzeba wypełnić formularz.
Grafika przedstawiająca logo akcji Nie dokarmiaj smoga – Smog przedstawiony jako czarny smok. Napis Stan jakości powietrza w powiecie . Pod linkiem iInformacja o wynikach pomiarów jakości powietrza w powiecie pszczyńskim i województwie śląskim.
Grafika z napisem Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych  i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacje o wsparciu organizacji pozarządowych w powiecie pszczyńskim.
Grafika z napisem Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacja o działaniu punktów, w których udzielana jest darmowa pomoc prawna w powiecie pszczyńskim. Godziny otwarcia, adresy, wnioski.
Grafika z napisem ekolejka Elektroniczny System Rezerwacji. Pod linkiem elektroniczny system rezerwacji wizyty w Starostwie Powiatowym w Pszczynie w wydziale komunikacji, wydziale geodezji oraz punkcie paszportowym. Tutaj zarezerwujesz swoją wizytę w urzędzie na daną godzinę.
Grafika z napisem Powiat bez barier i ikonką przedstawiającą osobę na wózku inwalidzkim oraz osobę sprawną pchającą wózek. Pod linkiem informator dla osób z niepełnosprawnościami. Zawiera informacje o dostępności obiektów w powiecie pszczyńskim, tworzą go osoby z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca przekreślone ucho i napis Usługa tłumacza języka migowego w starostwie. Pod linkiem informacja o możliwości skorzystania z usługi tłumacza migowego.
Grafika z napisem To są marzenia, to są plany, na błękitnym tle oraz napis Klip o powiecie pszczyńskim. Pod linkiem piosenka promująca powiat pszczyński, nagrana w 2013 roku. Śpiewa Barbara Broda-Malon, występują mieszkańcy powiatu pszczyńskiego.
Grafika z napisem Powiatowy Punkt Informacji Turystycznej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem godziny otwarcia oraz dane teleadresowe do Powiatowego Punktu Informacji Turystycznej w Centrum Przesiadkowym w Pszczynie.
Grafika ze zdjęciem białego autobusu oraz napisem Rozkład jazdy autobusów. Pod linkiem strona poświęcona liniom komunikacji publicznej w powiecie pszczyńskim. Aktualne rozkłady jazdy wszystkich linii na terenie powiatu, informacje o zmianach w rozkładach.
Grafika z godłem Polski – biały orzeł z żółtą koroną na czerownym tle oraz napis obywatel.gov.pl. Pod linkiem strona obywatel.gov.pl Ministerstwa Cyfryzacji o informacjach i usługach przyjaznych obywatelom.