Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Dostępne są bilety na Żubrowisko Festival

6 i 7 września w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące zagrają pszczyńskie zespoły oraz Dziwna Wiosna i Proletaryat. Trwa sprzedaż biletów na Żubrowisko Festival.

Bilety na żubrowisko w różnych kolorach.

Bilety na wrześniową imprezę można nabyć na stronie internetowej www.pckul.pl otwiera się w nowym oknie w zakładce "Koncerty" lub osobiście w kasie pckulu. Wejściówkę na piątek 6 września w cenie 30 zł (z kartą mieszkańca „Moja Pszczyna” - 25 zł), na sobotę 7 września - 60 zł (z kartą mieszkańca - 50 zł), natomiast na dwa dni - 80 zł (z kartą mieszkańca - 70 zł). Bilet na sobotnie warsztaty dla muzyków z Marcinem Bąkiewiczem są dostępne w cenie 70 zł (dla 30 osób - tylko dla branży muzycznej).

W piątek będzie można posłuchać zespołów Amber Attic, Rushed, Serso, a na finał wystąpi zespół Insekt. Festiwalowa sobota rozpocznie się warsztatami z Marcinem Bąkiewiczem, redaktorem naczelnym, dyrektorem programowym oraz dyrektorem muzycznym Antyradia, na które obowiązuje limit miejsc. Po południu na scenie odbędzie się spotkanie autorskie z Bąkiewiczem dla wszystkich zainteresowanych.

7 września na scenie wystąpią Dziwna Wiosna, Loża Masorza, Hard Rockets z chórem Per Spasso oraz absolutna legenda polskiej sceny rockowej - zespół Proletaryat.

Organizatorami Żubrowisko Festival są: Powiat Pszczyński, Urząd Miejski w Pszczynie, MORiS oraz pckul.

Żubrowisko Festival

6-7 września - Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Piątek - 6 września

16:30 - Amber Attic
17:30 - TTT
18.00 - Rushed
19:00 - Serso
20:30 - INSEKT

Sobota - 7 września

12:00 - warsztaty dla muzyków z Marcinem Bąkiewiczem (dla 30 osób - tylko dla branży muzycznej, bilet za 70 zł)
16:00 - spotkanie autorskie z Marcinem Bąkiewiczem na scenie dla wszystkich
17:30 - Dziwna Wiosna
19:00 - Loża Masorza
20:30 - Hard Rockets z chórem Per Spasso
22:30 - Proletaryat

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

 • Ogólne

  Wakacje z lokalnymi produktami. 23 czerwca startuje goczałkowicki Bazarek

  Powiat Pszczyński i Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój zapraszają na Bazarek Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej. Kolejny raz podczas wakacji na terenie goczałkowickiego uzdrowiska nasi lokalni producenci, rolnicy i pszczelarze będę promować certyfikowane miody, sery, przetwory, sery i kosmetyki.

 • Ogólne

  Sekretne życie budzików. Nowa wystawa w centrum przesiadkowym

  W centrum przesiadkowym w Pszczynie odbył się wernisaż wystawy Zofii Siwy „Sekretne życie Budzików”. Ilustracje autorki i budziki pochodzące z pracowni Stanisława Lisa, pszczyńskiego zegarmistrza będę zdobić wnętrze budynku do 19 sierpnia. Zwieńczeniem był spektakl „Samotna Kukułka” w wykonaniu Stowarzyszenia „take tam...” im. Artystów Międzywojnia.

 • Ogólne

  Koncert TTT przesunięty na inny termin

  Ważny komunikat. Ze względu na obowiązujące ostrzeżenie trzeciego, najwyższego stopnia o burzach, wspólnie z zespołem TTT podjęliśmy decyzję o przesunięciu dzisiejszego koncertu w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę". Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Z chłopakami widzimy się w sierpniu. O dokładnym terminie koncertu poinformujemy w późniejszym czasie.