Środowisko

Ostrzeżenie o silnym mrozie

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o silnym mrozie. Stopień zagrożenia: 1

Obszar (w nawiasie numer ostrzeżenia dla powiatu)
powiaty: bielski(127), Bielsko-Biała(125), cieszyński(133), Jastrzębie-Zdrój(98),
mikołowski(94), pszczyński(97), raciborski(95), rybnicki(96), Rybnik(96), wodzisławski(97), Żory(96), żywiecki(134)

Ważność: od godz. 22:00 dnia 13.12.2022 do godz. 09:00 dnia 14.12.2022

Prawdopodobieństwo: 85%

Przebieg: prognozuje się miejscami temperaturę minimalną do -19°C. Średnia prędkość wiatru od 5 km/h do 15 km/h.

(źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie)

Ostrzeżenie o burzach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie 1. stopnia o burzach dla powiatu pszczyńskiego.

• Środowisko

Przyłącz się do akcji „Pomyśl i nie śmieć”

Zbliża się Dzień Ziemi. 20 kwietnia odbędzie się akcja „Pomyśl i nie śmieć”, która tradycyjnie wystartuje na łowisku specjalnym w Wiśle Małej. Uczestnicy wspólnymi siłami będą sprzątać obrzeża Jeziora Goczałkowickiego.

Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o silnym wietrze. Stopień zagrożenia: 1.