Nie czekaj i spisz się jak najszybciej. Najlepiej wypełnij tę formalność internetowo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa do 30 września. Udział w nim jest obowiązkowy.

Kobieta siedząca przed ekranem komputera, na którym jest otwarta strona Narodowego Spisu Powszechnego.

Obowiązkową metodą przekazania danych jest samospis internetowy. Formularz spisowy jest dostępny na stronie internetowej Narodowego Spisu Powszechnego otwiera się w nowym oknie.

Można również dzwonić na infolinię pod numer 22 279 99 99 lub odwiedzić urząd gminy i skorzystać ze stanowiska do samospisu. Jeśli nie spieszysz się przez internet, ani przez telefon skontaktuje się z Tobą rachmistrz telefonicznie dzwoniąc z numeru 22 828 88 88 lub 22 279 99 99, bądź osobiście przeprowadzając wywiad bezpośredni.

Tożsamość rachmistrza można sprawdzić na infolinii spisowej pod numerem 22 279 99 99, jak również poprzez aplikację dostępną na stronie internetowej otwiera się w nowym oknie.

Plakat przedstawia kobietę wskazującą informację o obowiązku wzięcia udziału w spisie powszechnym.

[Treść plakatu:]
Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 to Twój obowiązek! Nie zwlekaj, spisz się już dziś i ciesz się wakacjami.
Czas upływa! Termin spisu mija 30 września br.
Liczymy się dla Polski. Więcej informacji na spis.gov.pl

(źródło: Urząd Statystyczny w Katowicach)

Alma najlepsza wśród oldbojów

Zwycięstwem zawodników Almy Miedźna zakończył się VIII Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Starosty Pszczyńskiego, który w niedzielę został rozegrany na Orliku. W finałowym starciu Almy z Ełką Team padł remis 2-2, lecz piłkarze z Miedźnej lepiej wykonywali rzuty karne.

Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udział w XII Klubowych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej, które w tym roku odbędą się w kategoriach U8/U9 (2012-2013) oraz U10/U11 (2010-2011).