Z prac Komisji Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Posiedzenie Komisji w dniu 14 czerwca 2006 r.

14 czerwca 2006 r. odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, które prowadził Przewodniczący Komisji Grzegorz Nogły.
W trakcie posiedzenia członkowie Komisji analizowal zaopiniowali pozytywnie, projekty uchwał w sprawach:
1) zmiany Statutu Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie,
2) zmian budżetu Powiatu Pszczyńskiego na 2006 rok.
Projekty uchwał będą przedmiotem obrad sesji Rady Powiatu w dniu 21 czerwca 2006 r., a także wybrali pozytywnie, jednogłośnie radnego Jana Spyrę jako przedstawiciela Komisji Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska do udziału w pracach Komisji VI edycji konkursu na estetyczne zagospodarowanie zagrody wiejskiej.

Michał Buła z Piasku ze złotem i rekordem w wyciskaniu sztangi leżąc

Michał Buła z Piasku w grupie zawodników do 107 kg w kategorii senior wśród niepełnosprawnych zdobył złoto podczas 21. Ogólnopolskich Integracyjnych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Wycisnął 161 kg, ustanowił swój rekord w zawodach, a tym samym został najlepszym zawodnikiem Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy.

• Organizacje pozarządowe

Protokół z konsultacji zadania pn. Obchody Święta Konstytucji 3-maja

15 marca 2024 r. do Starostwa Powiatowego w Pszczynie wpłynęła oferta Stowarzyszenia Związek Górnośląski Koło Suszec na realizację zadania publicznego powiatu pn. „Obchody Święta Konstytucji 3-maja” w trybie poza konkursowym tzw. małe granty.