Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych w Szpitalu Joannitas w Pszczynie
12 maja, w Dniu Pielęgniarek i Położonych, z pracownikami Szpitala Joannitas w Pszczynie spotkali się starosta Grzegorz Wanot, wicestarosta Damian Cieszewski i zastępca burmistrza Piotr Sidzina.

W imieniu pacjentów i wszystkich mieszkańców podziękowali Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym pracującym w Szpitalu Joannitas w Pszczynie. Życzenia pracownikom złożyła również dyrekcja pszczyńskiego szpitala, a starosta Grzegorz Wanot z wicestarostą wręczył personelowi kwiaty.
- Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym pracującym w pszczyńskim szpitalu oraz ośrodkach zdrowia w naszym powiecie dziękuję za codzienny profesjonalizm, spokój i empatię, którymi otaczacie pacjentów oraz ich bliskich. Życzę nieustającej siły, zdrowia i poczucia satysfakcji z pełnienia tej niezwykle ważnej i odpowiedzialnej misji. Państwa praca ma ogromne znaczenie i wartość, której często nie sposób wyrazić słowami - mówi Grzegorz Wanot, starosta pszczyński.
Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego