Przedsiębiorczość

Zapraszamy na V Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie już po raz V organizuje Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej. Tak, jak w zeszłym roku, spotkanie pracodawców z potencjalnymi pracownikami odbędzie się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie przy ul. Zamenhofa 5a, 6 kwietnia w godzinach od 10:00 do 13:00.

Pracodawcy oraz instytucje wspierające rynek pracy zainteresowane udziałem w wydarzeniu w charakterze wystawcy mogą dokonać zgłoszeń na załączonym formularzu. Stanowisko wystawiennicze oraz udział w Targach jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy V Targi Pracy, format pliku: DOC, rozmiar: 78.5 KB

Organizatorem wydarzenia jest Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie przy współpracy z m.in. powiatem pszczyńskim, Powiatowym Zarządem Dróg w Pszczynie, I LO w Pszczynie oraz Powiatowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta pszczyński, Paweł Sadza.

V Targi Pracy