Wiadomości

6 marca 2017

Nowy termin koncertu Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

W związku z chorobą artystki koncert, który miał odbyć się 26 lutego, został przeniesiony na 18 marca na godzinę 18:00. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Istnieje możliwość dodatkowego zakupu biletów na 18 marca.

Stanisława Celińska jest przede wszystkim znana, jako znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Ale jest również wspaniałą piosenkarką, która wykonując „Atramentową rumbę” czy też utwory z albumu „Nowa Warszawa” zaskakuje i ujmuje swoim przejmującym głosem.

„Atramentowa…” to płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę - pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji. A wszystko zaczęło się od „Atramentowej Rumby”, którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Dodatkowo warto podkreślić, że występ ten odbył się dokładnie w 40 rocznicę debiutu piosenkarskiego aktorki na VII KFPP Opole 1969 z utworem „Ptakom podobni” (muzyka Roman Orłow i słowa Włodzimierz Ścisłowski). Wówczas przyznano jej wyróżnienie oraz nagrodę za debiut. Po występie z „Atramentową Rumbą” okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą. Aktorka - tak jak kiedyś Cesaria - potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów - kocha życie. Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

Bilety do nabycia w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu ul. Ogrodowa 22, zarezerwować telefonicznie: 32 212 44 91 wew. 21 lub e-mailowo: kasia@kulturasuszec.pl.

Rezerwacja jest ważna przez 7 dni, w tym czasie należy uregulować płatność w biurze lub przelewem.

Bilety w cenie: 50 zł

Kontakt: 32 212 44 91, kasia@kulturasuszec.pl www.kulturasuszec.pl

Stanisława Celińska

(źródło: GOK Suszec)