Szkolenie z pisania projektów

Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych działające na bazie partnerstwa Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej i Starostwa Powiatowego w Pszczynie zaprasza na szkolenie z zakresu: Opracowanie projektów zgodnie z nowym wzorem ofert na realizację zadań publicznych.

Szkolenie odbędzie się w Urzędzie Gminy w Suszcu, 28 października w godzinach 16.00-18.30.

Spotkanie kierowane jest do wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu Pszczyńskiego.

Agenda spotkania:
16.00-16.15 - Przywitanie uczestników
16.15-16.45 - Formy współpracy samorządów z organizacjami pozarządowymi
16.45-18.00 - Stosowanie nowego wzoru oferty, umowy i sprawozdania z realizacji zadania publicznego. Wypełnianie przykładowego wniosku i sprawozdania z realizacji zadania publicznego.

Prowadzący: Mateusz Eichner - doradca biznesowy ROWES - psycholog, socjolog - Uniwersytet Śląski.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w seminarium:
Centrum Społecznego Rozwoju
Aneta Widuch 32 444 64 53 lub 795 264 731

• Organizacje pozarządowe

Protokół z konsultacji zadania pn. Obchody Święta Konstytucji 3-maja

15 marca 2024 r. do Starostwa Powiatowego w Pszczynie wpłynęła oferta Stowarzyszenia Związek Górnośląski Koło Suszec na realizację zadania publicznego powiatu pn. „Obchody Święta Konstytucji 3-maja” w trybie poza konkursowym tzw. małe granty.

• Środowisko

Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o silnym wietrze. Stopień zagrożenia: 1.