Suszec: Rodzinny Rajd "Na kole bez gmina"

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz Hala Sportowa zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy "Na kole bez gmina".

Dlaczego warto wziąć udział w Rajdzie?
** bo to świetna okazja do wspólnego spędzenie czasu,
** bo to szansa na odwiedzanie być może wcześniej nie znanych miejsc zabytkowych położonych na trasie rajdu rowerowego

Kto może wziąć udział w Rajdzie?
Każdy kto tylko ma na to ochotę. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w rajdzie znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.kulturasuszec.pl otwiera się w nowym oknie

Rodzinny Rajd Rowerowy „Na kole bez gmina” będzie miał charakter wyłącznie rekreacyjny. Trasa rajdu będzie przebiegała następująco: Hala Sportowa - Wielodroga - Stara Poczta w Kryrach - Bagna - Szoszowy - ośrodek „Gwaruś” - osiedle Suszec.

Termin: 22.08.2015 r.
Zbiórka: godz. 14:30 pod Halą Sportową w Suszcu (rejestracja uczestników),
godz. 15:00 - rozpoczęcie rajdu
Zakończenie: Zakończenie Rodzinnego Rajdu Rowerowego „Na kole bez gmina” odbędzie się na „Pikniku Rodzinnym na osiedlu” w Suszcu.

Zapisy prowadzone są w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00.
Kartę zgłoszeniową i regulamin można pobrać ze strony: www.kulturasuszec.pl otwiera się w nowym oknie