Informacja Powiatowej Komisji Wyborczej

Powiatowa Komisja Wyborcza w Pszczynie informuje, że w dniu 17 października 2014 roku przyznano numery dla list kandydatów komitetów wyborczych w wyborach do rady powiatu pszczyńskiego zarządzonych na 16 listopada 2014 roku.

Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 17 października 2014 r. o wylosowanych jednolitych numerach dla list kandydatów na radnych w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r., format pliku: PDF, rozmiar: 67.69 KB

Komunikat Komisarza Wyborczego w Bielsku-Białej z dnia 17 października 2014 r. o przyznanych numerach dla list kandydatów komitetów wyborczych w wyborach do rady powiatu zarządzonych na dzień 16 list, format pliku: PDF, rozmiar: 279.98 KB

Oddali cześć ofiarom zbrodni katyńskiej

Samorządowcy, Sybiracy, przedstawiciele lokalnych instytucji, organizacji i stowarzyszeń, harcerze oraz młodzież i nauczyciele z pszczyńskich szkół oddali hołd bestialsko zamordowanym Polakom w 84. rocznicę zbrodni katyńskiej oraz uczcili kolejną rocznicę masowej zsyłki Polaków na Sybir.

Ostrzeżenie o przymrozkach i oblodzeniu

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał dwa ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu pszczyńskiego: o przymrozkach i oblodzeniu. Stopień zagrożeń: 1.