Bal karnawałowy podopiecznych Stowarzyszenia "Razem"
21 lutego 2017

Bal karnawałowy podopiecznych Stowarzyszenia "Razem"

Już po raz czwarty w sali Domu Działkowca w Pszczynie odbył się Bal Karnawałowy organizowany przez Stowarzyszenie "RAZEM".
EGF Council - ostrzeżenie konsumenckie

EGF Council - ostrzeżenie konsumenckie

UOKiK ostrzega: Europejska Grupa Finansowa Council, prowadząca pośrednictwo, proponuje konsumentom kredyty, których warunki nie odpowiadają ich potrzebom i możliwościom spłaty, a skorzystanie z jej usług może się wiązać z obowiązkiem zapłaty wysokiego wynagrodzenia. To kolejne ostrzeżenie konsumenckie wydane przez UOKiK
Podziękowano uczniom za ich zaangażowanie

Podziękowano uczniom za ich zaangażowanie

17 lutego w sali sesyjnej pszczyńskiego starostwa zgromadziło się prawie sto osób. Starosta pszczyński, Paweł Sadza podziękował uczniom, którzy zaangażowali się w kwestowanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz tym, którzy czynnie włączyli się w organizację obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
Zostań Stypendystą Programu „Marzenie o Nauce”
21 lutego 2017

Zostań Stypendystą Programu „Marzenie o Nauce”

15 lutego Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpoczęła rekrutację do siódmej edycji programu stypendialnego „Marzenie o Nauce”.
„Dwóch Tenorów i Ona”.

„Dwóch Tenorów i Ona”.

Agencja Artystyczna ,,Grupa KSM’’ oraz Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zapraszają na koncert operowo-operetkowy: „Dwóch Tenorów i Ona”.
BOO BOO DAVIS w Suszcu

BOO BOO DAVIS w Suszcu

GOK w Suszcu serdecznie zapraszama na koncert BOO BOO DAVISA, który odbędzie się 23 kwietnia 2017 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, w ramach XX Międzynarodowego Festiwalu Bluestracje oraz Suszeckich Wieczorów Konesera.
Suplementy diety - działania UOKiK

Suplementy diety - działania UOKiK

Reklamy suplementów diety błędnie sugerują, że te produkty leczą i są remedium na liczne dolegliwości. Producenci, aby zachęcić konsumentów, nie powinni wykorzystywać wizerunku farmaceuty czy pedagoga szkolnego. To niektóre zastrzeżenia UOKIK do reklam suplementów diety. Urząd wszczął kolejne postępowania dotyczące tych środków spożywczych. Na spotkaniu z branżą przestawił swoje działania
Istotne poglądy w sprawie Raiffeisen Bank Polska