Pszczyński urząd pracy doceniony przez Regionalną Izbę Gospodarczą

Pszczyński urząd pracy doceniony przez Regionalną Izbę Gospodarczą

Podczas uroczystej gali VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Uwolnić Biznes”, która odbyła się 18 października w Centrum Kongresowym w Katowicach, Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie znalazł się w grupie publicznych służb zatrudnienia z województwa śląskiego uhonorowanych przez Przewodniczącego Rady RIG, Janusza Steinhoffa oraz Prezesa RIG, Tadeusza Donocika mianem Honorowego Członka Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach
"Samochodówka" najlepsza w powiecie

"Samochodówka" najlepsza w powiecie

19 października w Łące odbyły się Powiatowe i Rejonowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Uczennice prezentowały swoje talenty

Uczennice prezentowały swoje talenty

16 września w ZS nr 3 w Pszczynie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery została przeprowadzona prelekcja na temat „Fryzjerstwo od talentu do kompetencji” oraz warsztaty fryzjerskie.
Uczniowie „Samochodówki” nie boją się przyszłości
20 października 2017

Uczniowie „Samochodówki” nie boją się przyszłości

W październiku grupa 20 uczniów rozpoczęła ostatni już staż zagraniczny realizowany w ramach projektu pt. „Mam wiedzę mam umiejętności nie boję się przyszłości!!!”.
Kuchnia z pomysłem, smakiem i kolorem w PZS nr 2
20 października 2017

Kuchnia z pomysłem, smakiem i kolorem w PZS nr 2

Na dźwięk słowa "konfitura" w głowie budzi się wspomnienie babcinych spiżarni pełnych dżemów, przecierów i kiszonych ogórków. Brzmi to sentymentalnie, czy jednak trochę nudno?
Postępują prace na Jeziornej i Zdrojowej

Postępują prace na Jeziornej i Zdrojowej

W ciągu najbliższych kilku dni wykonawca ułoży dwie warstwy asfaltu na ostatnim fragmencie ulicy Jeziornej. Już w przyszłym tygodniu przystąpi do układania ostatniej warstwy bitumicznej na całym odcinku przebudowywanych dróg.
Pomoc dla poszkodowanego powiatu

Pomoc dla poszkodowanego powiatu

Powiat pszczyński przekaże pomoc finansową powiatowi tucholskiemu na usunięcie zniszczeń powstałych w wyniku sierpniowej nawałnicy.
Ruszają prace na ostatnim odcinku ul. Brzozowej

Ruszają prace na ostatnim odcinku ul. Brzozowej

W poniedziałek, 23 października rozpocznie się kolejny etap prac przy przebudowie ul. Brzozowej w Goczałkowicach - Zdroju i w Rudołtowicach.