Nabór członków do komisji konkursowej

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza nabór członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty w konkursie ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego na rzecz mieszkańców Powiatu Pszczyńskiego w 2024 roku.

Kandydatów można zgłaszać w formie pisemnej, na formularzu stanowiącym załącznik nr 3 do Uchwały Nr 2/1/24 Zarządu Powiatu Pszczyńskiego z dnia 14 maja 2024 r., w terminie od 15 do 24 maja 2024 roku. Decyduje data wpływu do Starostwa.

Szczegóły w załącznikach
Uchwała, format pliku: PDF, rozmiar: 107.24 KB
Załącznik nr 1 - ogłoszenie, format pliku: PDF, rozmiar: 91.09 KB
Załącznik nr 2 - Regulamin Pracy Komisji Konkursowej, format pliku: PDF, rozmiar: 107.63 KB
Załącznik nr 3 - Formularz zgłaszania kandydata, format pliku: DOCX, rozmiar: 18.03 KB
Załącznik nr 4 - oświadczenie, format pliku: DOCX, rozmiar: 14.54 KB

Gala "Uskrzydlony" 2024. Pomimo przeciwności żyją pełnią życia

Wyróżnienie Starosty Pszczyńskiego „Uskrzydlony 2024” otrzymał Krzysztof Hlubek, Uczeń ZS nr 3 w Pszczynie i wyróżniający się zawodnik Integracyjnego Klubu Sportowego „Jeźdźcy" z Mikołowa, z którym dwukrotnie z rzędu zdobył Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w Rugby na Wózkach. Nagrodę dodatkową kapituła przyznała "Folkowianom".

Remonty na drogach powiatowych

Trwa remont jezdni i chodnika na ul. Chopina w Pszczynie. Niedługo roboty rozpoczną się również na ul. Katowickiej, gdzie od 3 czerwca zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu - będzie obowiązywał ruch wahadłowy.